Współpraca

Zarabiaj ze mną!

Jak to możliwe, że Warren Buffet i Robert Kiyosaki odnieśli tak niewiarygodny sukces w biznesie? Jeżeli nie wiesz koniecznie obejrzyj film poniżej!

Kliknij w ten napis i wypełnij ankietę!

ankieta rekrutacyjna

Na pewnym etapie mojego życia, zacząłem zadawać sobie pytania:

  • Czy jestem w 100% zadowolony z obecnej pracy?
  • Czy chcę robić to co robię do końca życia?
  • Czy zarabiam tyle, ile naprawdę jestem wart?
  • Czy warto pracować całe życie dla kogośœ?

Pomimo tego, iż wykonywana praca dawała mi niezły dochód, to jednak nie czułem, że chcę robić to do końca życia… Widziałem ludzi wokół mnie, którzy nie mogli realizować swoich celów i marzeń bo nie zarabiali tyle, ile byli naprawdę warci. Wiele osób próbowało swojego własnego biznesu, ale w dobie konkurencji, ciągle obniżających się cen i zmieniających się trendów nie wytrzymywali na rynku.
Czy wiesz, że według statystyk 9/10 nowych biznesów nie przetrwa pierwszych 2 lat?

Dużo osób martwi się słabą ekonomią, obawia o zwolnienie z powodu recesji lub pojawienia się kogoś młodszego i tańszego na ich stanowisko. Nie ma poczucia bezpieczeństwa.

Dlatego od jakiegoś czasu zacząłem szukać rozwiązania odpowiedniego dla siebie.
Przeszedłem przez wiele niepoważnych ofert, które zawierały rożne obietnice i w końcu znalazłem coś, co spodobało mi się tak bardzo, że postanowiłem zaoferować to moim najbliższym, przyjaciołom i rodzinie, czyli marketing sieciowy. Praca zgodnie z system opracowanym przez najlepszych w branży daje korzyści nie tylko Tobie, ale również Twojej rodzinie i znajomym. Nie musisz nikomu niczego wciskać i sprzedawać czego co się nikomu nie przyda.

Teraz to właśnie z Tobą chciałbym podzielić się wynikami moich badań i poszukiwań.

Biznes, który za chwilę Ci przedstawię, to szansa na zbudowanie „planu B” – drugiego źródła dochodu bez rezygnowania z obecnego zajęcia.

Być może realizujesz już swoje marzenia, jesteś w 100% zadowolony z obecnego zajęcia i nie jest to coś dla Ciebie. Myślę jednak, że na pewno zobaczysz etyczny, sensowny model biznesowy, którego ludzie wokół Ciebie potrzebują i na pewno znasz osoby, które chciałyby się o tym dowiedzieć. Dlatego teraz, zapraszam Cię do wypełnienia ankiety.

Pewnie zdajesz sobie sprawę, że w życiu okazje przychodzą i odchodzą. Może zastanawiasz się, co będzie, jeśli spróbujesz i Ci się nie uda, ale prawdziwe pytanie brzmi: co jeśli nie spróbujesz, a mógłbyś na tym skorzystać?

Wypełnij ankietę TERAZ i włącz się do gry!

ankieta rekrutacyjna

P.S. Życie jest zbyt krótkie żeby spędzić je w pracy, która nie daje satysfakcji

Pozdrawiam
Łukasz Komisarek