Zarabianie Przez Internet Nigdy Nie Było Prostsze

Czy zarabianie w internecie jest możliwe to już wiemy na 100%. Pozostaje tylko nauczyć się skutecznych i sprawdzonych sposobów.

Jak Zacząć Zarabianie Online Krok Po Kroku

Wszystko zaczyna się od pierwszego kroku – jeżeli jesteś gotowy go wykonać to nie czekaj dłużej tylko zrób to teraz. Zobacz darmową instrukcję krok po kroku.

Chcesz Osiągnąć Sukces?

….i dojść na sam szczyt? To przestań narzekać, że masz pod górę!

Jeśli jesteś gotów robić to, co łatwe, życie będzie trudne, ale jeśli jesteś gotów robić to, co trudne, życie będzie łatwe.

T. Harv Eker
Darmowe Warsztaty Internetowe

Podczas bezpłatnych warsztatów poznasz:

 • Prosty plan na stały napływ klientów z Internetu, który
  działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu
 • 3 krokową formułę monetyzacji listy mailingowej, czyli
  co zrobić żeby subskrybenci kupowali od Ciebie wszystko
  co im zaproponujesz?
 • Zupełnie nową i etyczną technikę „podbierania” klientów
  Twojej konkurencji
 • 7 błędów w opisach produktów lub usług, które
  zmniejszają sprzedaż o 40%
 • i wiele, wiele więcej …

Narzędzia Internetowe W Praktyce

Narzędzia Internetowe W PraktyceDzisiejszym artykułem zaczynam serię tematyczną związaną z rozwojem ebiznesu poprzez praktyczne wykorzystanie wybranych narzędzi internetowych. Prowadzenie ebiznesu bez odpowiednich narzędzi staję się dzisiaj trudne, czasochłonne i kosztowne.
Wiadomo też, że przecież na samym początku nie chcemy ani tracić czasu ani zbankrutować wydając na niepotrzebne narzędzia internetowe.

Dlatego postanowiłem przedstawić Tobie od A do Z jakich narzędzi sam używam i przedstawić je od strony przede wszystkim praktycznej – no bo co tam po teorii jak nie wiem jak z czegoś korzystać i na co mi się to przyda 😊

Oprócz strony praktycznej serii Narzędzia Internetowe w Praktyce będą też poruszały kwestie prawne – przecież każdy chce działać legalnie – które mogą wpływać na odpowiednie decyzje co do wyboru narzędzi pod kątem konkretnych narzędzie i elementów dotyczących Twojego przypadku.

Narzędzia internetowe a GIODO i RODO

Co do zgodności z przepisami dochodzą rozporządzenia takie jak GIODO i RODO, które w skrócie dotycząc ochrony danych osobowych. Jest to temat rzeka, ale dla Ciebie jak i dla każdego marketera internetowego jest to temat stricte powiązany z budową listy mailingowej, bazy klientów czy subskrybentów.

W dobie niesamowitego rozwoju branży ecommerce (sklepy internetowe, blogi, ebiznes, itp.) to właśnie regulacje prawne i ich przestrzeganie będzie coraz bardziej kontrolowane, ponieważ duża część sprzedaży różnych towarów i usług przenosi się do internetu. Dlatego bezpieczeństwo danych osobowych staje się obecnie priorytetem dla każdego kupującego w sieci i powinno być również priorytetem dla Ciebie jako internetowego przedsiębiorcy.

Narzędzia InternetoweJaką tematykę poruszymy na początek w serii NIWP:

 • hosting – czym jest hosting, jaki hosting wybrać, hosting ssd czy warto,
 • certyfikat SSL – certyfikat SSL jaki wybrać, czy muszę mieć certyfikat SSL
 • domena – co to jest domena, jaką domenę wybrać, domena pl czy com
 • autoresponder – lista mailingowa czy muszę ją mieć, jaki autoresponder wybrać, jak budować listę mailingową, jak monetyzować listę mailingową
 • strona przechwytująca – landing page w praktyce, jak zbudować stronę przechwytującą bez znajomości html
 • wordpress – strona internetowa w 5 minut, jakie wtyczki do wordpress, ukrywanie linków partnerskich

Tematów zapewne będzie zdecydowanie więcej. Wymieniłem tylko te, którymi warto zając się na samym początku budowy ebiznesu oraz wyboru odpowiednich narzędzi internetowych.

Praktyczne zastosowanie narzędzie internetowych w firmie

Prowadząc firmę już kilka lat zauważyłem jedno – wydanie pieniędzy, czytaj zakup narzędzie nie stanowi problemu. Problem okazuje się wtedy, gdy Twoje narzędzia są nieodpowiednie lub brak im funkcjonalności, której potrzebujesz. Wtedy pojawia się jeszcze jeden problem jakim jest sama zmiana tych narzędzi – migracja danych, przeniesienie stron/y do innego usługodawcy, wymiana linków partnerskich w materiałach marketingowych.

Mam nadzieję, że seria artykułów Narzędzia Internetowe W Praktyce (NIWP) pomoże ustrzec się przed ewentualnymi błędami lub problemami technicznymi i wzniesie Twój ebiznes na wyższy poziom zwiększając efektywność, polepszając workflow i finalnie doprowadzi do wyższych dochodów w Twojej działalności internetowej.

Jak dostać ZA DARMO telefon Samsung J1 lub tablet Lenovo Tab 2 A7-30 w promocji karty kredytowej CitiBank

telefon lub tablet w prezencie od CitiBankTelefon lub tablet w prezencie od Citibanku za założenie darmowej karty kredytowej. Brzmi całkiem fajnie, ale jak jest na prawdę?

Jest to kolejna edycja promocji „karta z gadżetem” od Citi Handlowy. Wcześniej warunkiem do otrzymania prezentu było założenie karty kredytowej Wordl MasterCard, której koszt miesięczny wynosił 18 zł. Opłaty można było uniknąć, ale było to dosyć uciążliwe i trudne do realizacji.

Tym razem bank poszedł o krok do przodu i warunki są jeszcze prostsze i tak właściwie to gadżet otrzymujemy ZA DARMO. czytaj dalej…

Jak odebrać darmowe 100 zł za darmowe konto

100zł za darmowe kontoWiele osób nadal nie wierzy w to, że zarabianie na bankach jest możliwe, a do tego że jest aż tak proste. W dzisiejszym artykule pokaże jak można odebrać 100 zł za darmowe konto, a dla chętnych na samym końcu przedstawię propozycję dającą możliwość zarobienia jeszcze więcej.

W temacie zarabiania w programach partnerskich mam już pewne doświadczenie i chciałbym podzielić się z Tobą niepowtarzalna okazją na 100 zł praktycznie za nic.

Nie często się zdarza żeby ktoś rozdawał od tak 100 zł, a tym razem możemy podziękować BZ WBK. Wystarczy założyć darmowe konto Godne Polecenia i odebrać stówę.

To nie wszystko oprócz 100 zł za założenie darmowego konta w WBK, dostajemy oprocentowanie w wysokości 4%. czytaj dalej…

Next Script Social Network Autoposter wypozycjonuj lepiej swoją stronę

social network auto posterJak lepiej wypozycjonować stronę internetową przy użyciu wtyczki do WordPressa Next Script Social Network Autoposter?

Zadaniem wspomnianej wtyczki jest automatyczne publikowanie nowych artykułów w mediach społecznościowych. Dodawać posty na facebooku, google+, linkedin, w systemie blogger/blogspot, twitter, pinterest oraz wielu innych można po prosty ręcznie. Tylko po co to w ogóle robić?

W artykule tym chciałbym przedstawić jak można budować ruch z mediów społecznościowych do Twojej strony. Jak wiadomo podstawą ruchu jest dobry kontent, czyli treść. Mając nawet najlepszy kontent, a nie mając ruchu nic nie zyskasz, dlatego kolejnym elementem są tzw. backlinks (link zwrotne) kierujące ruch na stronę docelową.

czytaj dalej…

Money 2 Money – opinie o programie partnerskim

money 2 moneyMija już kilka miesięcy od kiedy zarabiam z programem partnerskim Money 2 Money i nadszedł czas żeby podsumować tą współpracę, wysunąć wnioski, komentarze i opinie o Money 2 Money.

Money 2 Money opinie z początków działania

Dla osób, które nie znają programu M2M proszę najpierw zapoznać się z opisem tego programu partnerskiego. To co w telegraficznym skrócie mogę napisać to, że program istnieje na rynku 10 lat i jest częścią największego portalu finansowego w Polsce – Money.pl. Program wypłacił swoim użytkownikom ponad 21 mln. zł. i ma swoje ofercie prawie 300 produktów finansowych i niefinansowych. czytaj dalej…

Najnowszy sposób zarabiania przez internet

To może być jeden z ciekawszych artykułów zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z zarabianiem przez internet jak i dla sceptyków, którzy nadal bezskutecznie próbują swoich sił w ebiznesie. Ostatnio zauważyłem pewną tendencję w marketingu internetowym, której sam stałem się ofiarą 🙂 Uważam, że to jest pewien przełom i cieszę się, że tak się stało, ponieważ w ostatnich kilku miesiącach zarobiłem w ten sposób i nauczyłem się o wiele więcej niż w przeciągu ostatniego roku. Ta nowa tendencja jest dla wielu zbawieniem dla innych przekleństwem, ponieważ powoduje sporo szumu i zaciekawienia w coraz większym gronie internautów. Ta tendencja zrodziła też wielu sceptyków jak i zwolenników. Powoduję też, że zarabianie przez internet stacje się prostsze i coraz więcej ludzi faktycznie zaczyna zarabiać. czytaj dalej…