Polub i udostępnij:

Dzisiaj rano pisałem o tym, że zaraz obok wydarzenia związanego z przyjazdem Anthony Robbinsa do Polski, pojawiła się druga niesamowita informacja o tym, że Nick Vujicic w Polsce również zawita.

Już 19.09.2014 o godzinie 19:00 będzie można kupić bilety na to wydarzenie.

Nick Vujicic bilety do kupienia

Nick Vujcic w PolsceJeżeli chcesz być na bieżąco i koniecznie zależy Ci na tym, żeby zdobyć bilety na to wydarzenie i nie martwić się, że ich zabraknie. To przejdź na stronę z wywiadem z Nickiem, a powiadomienie o rozpoczęciu sprzedaży otrzymasz na maila.

Dlaczego warto już teraz kupić bilety?

Jeżeli w ogóle zastanawiasz się CZY kupić bilet to jestem przekonany, że film, który znajduje się poniżej rozwieje Twoje wątpliwości. Nie zapomnij też zobaczyć wywiad z tym niezwykłym człowiekiem. Moim zdaniem nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu, nie zależnie od tego czy jesteś osobą wierzącą czy też nie. Dlatego polecam zarówno film poniżej jak i wywiad z Nickiem Vujicicem.

Ponieważ w przypadku Tony Robbinsa został pobity rekord sprzedaży i jestem pewien, że w przypadku Nicka Vujicica bilety rozejdą się jak świeże bułeczki, dlatego właśnie warto rezerwować sobie miejsce na to spektakularne wydarzenie już teraz. W końcu nie zdarza się codziennie żeby taki człowiek przyjeżdżał do Polski.

Zatem nie czekaj i rezerwuj sobie miejsce i przy okazji zobacz ekskluzywny wywiad z Nickiem.

Ceny biletów na spotkanie z Nickiem Vujicic

Nick Vujicic do Polski zawita 30 kwietnia 2015. Wydarzenie odbędzie się na Inea Stadion w Poznaniu. Ceny biletów będą kształtować się mniej więcej w kwotach:

  • Strefa A – 130 zł
  • Strefa B – 180 zł
  • Strefa C – 280 zł
  • Strefa D – 615 zł
  • Strefa E – 900 zł

>> REZERWUJĘ <<