Polub i udostępnij:
RSS
Subskrybuj
Facebook
YouTube

Dzisiaj rano pisałem o tym, że zaraz obok wydarzenia związanego z przyjazdem Anthony Robbinsa do Polski, pojawiła się druga niesamowita informacja o tym, że Nick Vujicic w Polsce również zawita.

Już 19.09.2014 o godzinie 19:00 będzie można kupić bilety na to wydarzenie.

Nick Vujicic bilety do kupienia

Nick Vujcic w PolsceJeżeli chcesz być na bieżąco i koniecznie zależy Ci na tym, żeby zdobyć bilety na to wydarzenie i nie martwić się, że ich zabraknie. To przejdź na stronę z wywiadem z Nickiem, a powiadomienie o rozpoczęciu sprzedaży otrzymasz na maila.

Dlaczego warto już teraz kupić bilety?

Jeżeli w ogóle zastanawiasz się CZY kupić bilet to jestem przekonany, że film, który znajduje się poniżej rozwieje Twoje wątpliwości. Nie zapomnij też zobaczyć wywiad z tym niezwykłym człowiekiem. Moim zdaniem nie może Cię zabraknąć na tym wydarzeniu, nie zależnie od tego czy jesteś osobą wierzącą czy też nie. Dlatego polecam zarówno film poniżej jak i wywiad z Nickiem Vujicicem.

Ponieważ w przypadku Tony Robbinsa został pobity rekord sprzedaży i jestem pewien, że w przypadku Nicka Vujicica bilety rozejdą się jak świeże bułeczki, dlatego właśnie warto rezerwować sobie miejsce na to spektakularne wydarzenie już teraz. W końcu nie zdarza się codziennie żeby taki człowiek przyjeżdżał do Polski.

Zatem nie czekaj i rezerwuj sobie miejsce i przy okazji zobacz ekskluzywny wywiad z Nickiem.

Ceny biletów na spotkanie z Nickiem Vujicic

Nick Vujicic do Polski zawita 30 kwietnia 2015. Wydarzenie odbędzie się na Inea Stadion w Poznaniu. Ceny biletów będą kształtować się mniej więcej w kwotach:

  • Strefa A – 130 zł
  • Strefa B – 180 zł
  • Strefa C – 280 zł
  • Strefa D – 615 zł
  • Strefa E – 900 zł

>> REZERWUJĘ <<

Przeczytaj inne:
Skuteczna prezentacja biznesu – część 1

Kluczem do sukcesu praktycznie w każdej branży jest skuteczna prezentacja biznesu czy też oferty. Jest kilka bardzo ważnych elementów, na które należy zwrócić uwagę, żeby nasz rozmówca nie zasnął po dwóch minutach. Nikt nie lubi słowa NIE dlatego żeby nie urazić nikogo często stosujemy zdanie: TO JA SIĘ MUSZĘ ZASTANOWIĆ!...

Zamknij