Polub i udostępnij:

money 2 moneyJak zarabiać w branży finansowej nie mając doświadczenia, nie kończąc studiów na wydziale bankowości, nie posiadając kwalifikacji, nie prowadząc działalności o profilu finansowym.

Takie o to długie i skomplikowane pytanie ostatnio sobie zadałem 🙂

Nie wiem czy się nad tym zastanawiałeś, ale sporo czynności, które wykonujemy praktycznie codziennie jest powiązana z produktami finansowymi.

Kilka prostych przykładów, które wykonałeś prawdopodobnie chociaż raz w życiu:

 • zrobiłeś zakupy
 • zapłaciłeś kartą
 • zrobiłeś zakupy przez internet
 • zrobiłeś przelew (komuś lub za zakupy w sklepie internetowym)
 • szukałeś ubezpieczenia na życie, dom, samochód (OC)
 • brałeś pożyczkę
 • korzystałeś z karty kredytowej

Dobra, może na tym skończę, bo możliwości jest jeszcze więcej.

Jak zapewne zauważyłeś czynności, które wymieniłem powiązane są z takimi produktami finansowymi jak konto bankowe, karta bankowa, karta kredytowa, ubezpieczenie, pożyczka bankowa lub pożyczka pozabankowa, kredyt, leasing, lokata.

Chcąc tego czy nie, korzystasz z wybranych produktów/usług każdego dnia i każdego dnia na Twoich zarobkach zarabia bank i bankierzy.

A gdybym zaproponował Ci możliwość zarobku na tych produktach, z których i tak korzystasz, dzięki czemu zyskał byś dodatkową gotówkę na dowolny cel?

Żyjemy w takich czasach, że każde pieniądze mogą się przydać, zwłaszcza te zarobione przy okazji. Pokażę Ci jak możesz zarobić na własnych pieniądzach.

Okej.

Zacznijmy więc od podstawy podstaw.

To co jest Ci niezbędne żeby zacząć zarabiać na produktach finansowych to darmowe konto w programie Money2Money (M2M) będącym jednym z najstarszych programów partnerskich dostępnych na polskim rynku należącym do Grupy Money.pl (jestem pewien, że kojarzysz ten portal), wydawcy m.in. największego medium biznesowego w polskim  internecie, Money.pl.

M2M powstał w 2004 roku i od tego czasu pozwala zarabiać swoim uczestnikom (partnerom) na polecaniu różnych produktów, głównie finansowych. Przez ostatnie 10 lat program był nieustannie rozwijany, pod względem: funkcjonalnym, produktowym, prowizyjnym. W Money 2 Money szczególny nacisk kładzie się na to, by stawki prowizyjne proponowane partnerom były jak najbardziej atrakcyjne i konkurencyjne.

Money2Money – jak działa program?

Money2Money jest pośrednikiem między instytucjami chcącymi polecać swoje produkty w sieci a internautami, którzy na tym polecaniu chcą zarobić.

Żeby rozpocząć pracę w Money2Money, nie trzeba być specjalistą w dziedzinie sprzedaży internetowej. Program partnerski oferuje wsparcie merytoryczne i techniczne zarówno na początku współpracy, jak i w trakcie jej trwania. Każdy Partner już po rejestracji otrzymuje informacje i  gotowe narzędzia umożliwiające promowanie dostępnych w bazie produktów: finansowych, telekomunikacyjnych, elektronicznych. W przypadku, gdy Partner nie posiada własnej strony internetowej, program Money2Money zapewnia jej gotowy szablon.

Jak więc zacząć?

Wystarczy wykonać online 3 proste czynności:

 1. Zarejestrować się na stronie głównej programu: http://www.money2money.com.pl.
 2. Odebrać umowę przesłaną na podany w trakcie rejestracji e-mail.
 3. Zacząć polecać produkty.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się do programu każdy jego uczestnik otrzymuje indywidualny panel, w którym ma pełną, stale aktualizowaną listę produktów możliwych do polecenia. Widzi tam też swoje aktualne wyniki finansowe oraz każdą akcję, jaką jego klienci z polecanymi przez niego produktami wykonali.

Ile można w M2M zarobić?

Tak naprawdę wysokość wynagrodzenia zależy głównie od jednego, kluczowego czynnika
– zaangażowania Partnera. Rekordzista M2M zarobił w ciągu miesiąca ponad 140 tys. zł. I nie był to wynik odosobniony. W ciągu ostatnich 10 lat członkowie M2M wielokrotnie uzyskiwali tak wysokie wyniki.

Są 3 główne sytuacje, które pozwalają zarabiać w M2M:

 • wysłanie przez klientów partnera wniosku do instytucji partnerskich,
 • sprzedaż produktów i usług instytucji partnerskich,

 • polecenia programu nowym Użytkownikom (member get member). 

Prowizje naliczane są w różnych modelach: CPL, CPA, CPS i hybrydowych uzależnionych od rodzaju produktu. W najbliższym czasie wprowadzone zostaną do programu kolejne możliwości zarobkowania.

Ważne!

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać i otrzymać ode mnie Gwarantowany Zarobek przejdź do artykułu Jak Zarabiać Na Bankach i wypełnij formularz. Sam się przekonasz, że warto 🙂