Łukasz KomisarekWitaj w 21 wieku 😀

Jak zapewne zauważyłeś nazywam się Łukasz Komisarek i poniżej przedstawię Ci kilka fascynujących i ekscytujących informacji o mnie oraz o blogu 🙂

Kim jestem?

Długo zastanawiałem się co tutaj napisać żeby Cię nie zanudzić. Moje doświadczenia z dzieciństwa i lat nastoletnich nie są zbyt przyjemne, ponieważ moi rodzice są po rozwodzie dzięki pijaństwu mojego ojca i licznym ekscesom z tym związanym.

Ciekawy początek?

Obserwując mojego ojca od najmłodszych lat postanowiłem, że ja taki nie będę i w życiu osiągnę coś więcej niż rekord w ilości wypitego alkoholu 🙂 Za namową mamy poszedłem na studia i (z pewnymi przerwami) je ukończyłem z tytułem magistra inżyniera (chyba od spraw niepotrzebnych).

Jeszcze w trakcie studiów podjąłem pracę w sprzedaży. Okazało się, że całkiem nieźle mi to idzie i przez kilka lat pracowałem dla takich firm jak Sony czy Samsung.

Jak widać przez dłużysz okres czasu same nudy. Nic tylko sprzedaż i sprzedaż. Mój plan gdzieś znikł mi sprzed oczu – może dlatego, że popadłem w pewną strefę komfortu – zarabiałem całkiem dobre pieniądze (powyżej średniej krajowej) i po protu nie widziałem potrzeby zmian.

Olśnienie!

W miarę upływu czasu i pieniędzy przypomniałem sobie o co mi kiedyś chodziło. Jaki był plan!

Zacząłem więc szukać nowych sposobów na realizację planu.

W ciągu 3 ostatnich lat przeczytałem więcej książek niż w trakcie całego dotychczasowego życia. Uczestniczyłem w ogromnej ilości szkoleń. Postawiłem na rozwój osobisty i dzięki temu przeskoczyłem do dalszego etapu w karierze zawodowej zdobywając nowe doświadczenia i umiejętności.

Cel bloga!

Postanowiłem podzielić się zdobytą wiedzą i umiejętnościami z Tobą, żeby pomóc Ci jak najlepiej w rozwoju samego siebie jak i w zwiększeniu Twoich dochodów. Znalazłem kilka sposób na oszczędzanie, zarabianie oraz odkładanie na emeryturę, które za pewne mogą być dla Ciebie bardzo korzystne.

Dlaczego w ogóle taka tematyka?

Jak pisałem wcześniej pochodzę z rozbitej rodziny i nigdy się u mnie nie przelewało (bo „ktoś” wszystko przepijał). Doszedłem do wniosku, że ja tak nie chcę żyć i nie pozwolę żeby moje dzieci przechodziły przez to co ja. Niestety prawda jest taka, że nie jestem jedyny z takimi problemami, dlatego chcę Ci pokazać, że niezależnie od tego gdzie startujesz Ty również masz szansę na godne życie.

„Jeśli jesteś gotów robić to, co łatwe, życie będzie trudne, ale jeśli jesteś gotów robić to, co trudne, życie będzie łatwe.” – Harv Eker.

Pamiętaj tylko, że bez pracy się nie obejdzie. To co Ci mogę zaoferować to moje doświadczenie i wsparcie. Jeżeli czujesz się na siłach i chcesz tak jak ja zmienić swój los to zapraszam do współpracy.

Czas wziąć życie w swoje ręce!

Pozdrawiam serdecznie i z uśmiechem.

Łukasz Komisarek