Polub i udostępnij:

telefon lub tablet w prezencie od CitiBankTelefon lub tablet w prezencie od Citibanku za założenie darmowej karty kredytowej. Brzmi całkiem fajnie, ale jak jest na prawdę?

Jest to kolejna edycja promocji „karta z gadżetem” od Citi Handlowy. Wcześniej warunkiem do otrzymania prezentu było założenie karty kredytowej Wordl MasterCard, której koszt miesięczny wynosił 18 zł. Opłaty można było uniknąć, ale było to dosyć uciążliwe i trudne do realizacji.

Tym razem bank poszedł o krok do przodu i warunki są jeszcze prostsze i tak właściwie to gadżet otrzymujemy ZA DARMO.

Zanim napiszę jak najłatwiej i najszybciej zgarnąć telefon Samsung J1 lub tablet Lenovo Tab 2 A7-30 w promocji karty kredytowej CitiBank kilka informacji na temat kart:

telefon lub tablet w prezencie od CitiBank

Jak widać na obrazków powyżej mamy do wyboru telefon lub tablet oraz kartę World lub Simplicity.

Karta kredytowa World MasterCard:

  • dzięki niej zbieramy punkty, które wymieniamy na np. opłatę za kartę. Każde wydane 5 zł daje nam 1 punkt, przy czym na start dostajemy ich 1000
  • dostajemy dodatkowe rabaty na zakupy u partnerów, np. Douglas, H&M, Multikino
  • dodatkowa opcja uniknięcia opłaty za kartę to wykonanie transakcji kartą na kwotę 4000 zł

Dlatego właśnie odradzam korzystanie z tej karty.

Karta kredytowa Simplicity:

  • 0 zł opłaty rocznej
  • 0 zł za przypomnienia o spłacie karty
  • 0 zł za powiadomienia sms

Przy wypełnianiu wniosku polecam wybrać właśnie tą kartę.

Jak w 4 krokach otrzymać w prezencie telefon lub tablet od Citibanku

Krok 1 – wypełnij formularz na specjalnie przygotowanej do tego celu stronie.

Złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity w Citibanku.

Przy składaniu wniosku zaznaczasz sprzęt który bardziej Ci odpowiada. Wybierasz też kartę kredytową Simplicity lub World. Następnie podajesz podstawowe dane, zaznacza wymagane pola i klikasz Wyślij.

wniosek o kartę kredytową Simplicity

Krok 2 – prześlij wymagane dokumenty

Po wypełnieniu wniosku skontaktuje się z tobą infolinia banku, która pomoże w dopełnieniu formalności. Nie zapomnij wtedy przesłać wymaganych dokumentów potwierdzających Twoje dochody, ponieważ jest to jeden z warunków otrzymania karty jak i samych gadżetów

Krok 3 – zaloguj się i wykonaj transakcje kartą

Po otrzymaniu karty i podpisaniu umowy zaloguj się minimum 1 raz do bankowości elektronicznej Citibank Online.

Na wykonanie transakcji kartą masz trzy miesiące, a wymagana łączona suma płatności kartą wynosi 3000 zł. Można to sobie więc podzielić i zrobić w każdym miesiącu płatności na 1000 zł. Czy jest to trudne do zrobienia? Myślę, że nie koniecznie. Pamiętaj też, że coraz częściej płacić kartą możesz również w internecie. Nie wliczając się tutaj jedynie płatności za opłaty mieszkaniowe.

Krok 4 – zgarnij prezenty od Citibanku

Do 30 dni po spełnieniu warunków otrzymasz email na wskazany we wniosku adres z informacją o przyznaniu nagrody w postaci gadżetu wybranego wcześniej w kroku 3 – telefon Samsung J1 lub tablet Lenovo Tab 2 A7-30. Następnie sprzęt dostarczy tobie kurier.

Najważniejsze warunki skorzystanie z oferty

Promocja kierowana jest przede wszystkim do nowych klientów Citibanku, dlatego osoba chcąca zagarnąć prezenty musi spełnić pewne kwestie formalne:

a) od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank,

b) wypełniła i przesłała dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej przygotowanej przez Bank

c) ma ukończone 21 lat, jest zatrudniona w obecnej firmie minimum 3 miesiące i jej dochód netto wynosi minimum 1200 zł (w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: ma ukończone 25 lat, a firma musi być prowadzona minimum 2 lata)

d) przesłała wszystkie wymagane dokumenty

e) po otrzymaniu karty zalogowała się minimum raz do bankowości elektronicznej oraz w przeciągu 3 miesięcy wykonała płatności kartą na kwotę minimum 3000 zł (czas liczony od kolejnego miesiąca, w którym podpisano umowę o kartę kredytową)

Co jeszcze musisz wiedzieć

Sprzęt jest objęty gwarancją 24 miesiące i ewentualne reklamacje sporządzane są na podstawie numeru seryjnego.

Nagrody w ramach Oferty są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób .

Regulamin promocji karta kredytowa Citibank z gadżetem jest dostępny tutaj.

Podsumowanie

Jak za używanie darmowej karty kredytowej i przedstawione warunki gra jest warta zachodu, bo przecież mamy robić zwykłe zakupy, gdzie każdy z nas je robi. Wiadomo – trzeba pilnować, żeby wymagana kwota była odpowiednia, ale mamy na to aż 3 miesiące. Nie ma wymogu korzystania z karty po otrzymaniu nagrody, więc dalej robisz z nią co chcesz. Żeby uniknąć jakichś przypadkowych opłat z dodatkowe funkcje karty najlepiej po zalogowaniu online od razu wyłączyć usługi typu CitiPhone.

Co ważne jeżeli dobrze się postarasz to może i po miesiącu odbierzesz DARMOWY telefon lub tablet.

Uwaga! Pamiętaj, że jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty musisz wypełnić formularz na specjalnie przygotowanej stronie:

 

>>> Załóż kartę kredytową Simplicity z prezentem od Citibank <<<