Polub i udostępnij:
RSS
Subskrybuj
Facebook
Google+
https://system21wieku.pl/karta-kredytowa-z-prezentem-od-citibank
YouTube

telefon lub tablet w prezencie od CitiBankTelefon lub tablet w prezencie od Citibanku za założenie darmowej karty kredytowej. Brzmi całkiem fajnie, ale jak jest na prawdę?

Jest to kolejna edycja promocji „karta z gadżetem” od Citi Handlowy. Wcześniej warunkiem do otrzymania prezentu było założenie karty kredytowej Wordl MasterCard, której koszt miesięczny wynosił 18 zł. Opłaty można było uniknąć, ale było to dosyć uciążliwe i trudne do realizacji.

Tym razem bank poszedł o krok do przodu i warunki są jeszcze prostsze i tak właściwie to gadżet otrzymujemy ZA DARMO.

Zanim napiszę jak najłatwiej i najszybciej zgarnąć telefon Samsung J1 lub tablet Lenovo Tab 2 A7-30 w promocji karty kredytowej CitiBank kilka informacji na temat kart:

telefon lub tablet w prezencie od CitiBank

Jak widać na obrazków powyżej mamy do wyboru telefon lub tablet oraz kartę World lub Simplicity.

Karta kredytowa World MasterCard:

  • dzięki niej zbieramy punkty, które wymieniamy na np. opłatę za kartę. Każde wydane 5 zł daje nam 1 punkt, przy czym na start dostajemy ich 1000
  • dostajemy dodatkowe rabaty na zakupy u partnerów, np. Douglas, H&M, Multikino
  • dodatkowa opcja uniknięcia opłaty za kartę to wykonanie transakcji kartą na kwotę 4000 zł

Dlatego właśnie odradzam korzystanie z tej karty.

Karta kredytowa Simplicity:

  • 0 zł opłaty rocznej
  • 0 zł za przypomnienia o spłacie karty
  • 0 zł za powiadomienia sms

Przy wypełnianiu wniosku polecam wybrać właśnie tą kartę.

Jak w 4 krokach otrzymać w prezencie telefon lub tablet od Citibanku

Krok 1 – wypełnij formularz na specjalnie przygotowanej do tego celu stronie.

Złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity w Citibanku.

Przy składaniu wniosku zaznaczasz sprzęt który bardziej Ci odpowiada. Wybierasz też kartę kredytową Simplicity lub World. Następnie podajesz podstawowe dane, zaznacza wymagane pola i klikasz Wyślij.

wniosek o kartę kredytową Simplicity

Krok 2 – prześlij wymagane dokumenty

Po wypełnieniu wniosku skontaktuje się z tobą infolinia banku, która pomoże w dopełnieniu formalności. Nie zapomnij wtedy przesłać wymaganych dokumentów potwierdzających Twoje dochody, ponieważ jest to jeden z warunków otrzymania karty jak i samych gadżetów

Krok 3 – zaloguj się i wykonaj transakcje kartą

Po otrzymaniu karty i podpisaniu umowy zaloguj się minimum 1 raz do bankowości elektronicznej Citibank Online.

Na wykonanie transakcji kartą masz trzy miesiące, a wymagana łączona suma płatności kartą wynosi 3000 zł. Można to sobie więc podzielić i zrobić w każdym miesiącu płatności na 1000 zł. Czy jest to trudne do zrobienia? Myślę, że nie koniecznie. Pamiętaj też, że coraz częściej płacić kartą możesz również w internecie. Nie wliczając się tutaj jedynie płatności za opłaty mieszkaniowe.

Krok 4 – zgarnij prezenty od Citibanku

Do 30 dni po spełnieniu warunków otrzymasz email na wskazany we wniosku adres z informacją o przyznaniu nagrody w postaci gadżetu wybranego wcześniej w kroku 3 – telefon Samsung J1 lub tablet Lenovo Tab 2 A7-30. Następnie sprzęt dostarczy tobie kurier.

Najważniejsze warunki skorzystanie z oferty

Promocja kierowana jest przede wszystkim do nowych klientów Citibanku, dlatego osoba chcąca zagarnąć prezenty musi spełnić pewne kwestie formalne:

a) od 1 stycznia 2014 roku nie posiadała żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank,

b) wypełniła i przesłała dedykowany formularz kontaktowy na stronie internetowej przygotowanej przez Bank

c) ma ukończone 21 lat, jest zatrudniona w obecnej firmie minimum 3 miesiące i jej dochód netto wynosi minimum 1200 zł (w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: ma ukończone 25 lat, a firma musi być prowadzona minimum 2 lata)

d) przesłała wszystkie wymagane dokumenty

e) po otrzymaniu karty zalogowała się minimum raz do bankowości elektronicznej oraz w przeciągu 3 miesięcy wykonała płatności kartą na kwotę minimum 3000 zł (czas liczony od kolejnego miesiąca, w którym podpisano umowę o kartę kredytową)

Co jeszcze musisz wiedzieć

Sprzęt jest objęty gwarancją 24 miesiące i ewentualne reklamacje sporządzane są na podstawie numeru seryjnego.

Nagrody w ramach Oferty są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób .

Regulamin promocji karta kredytowa Citibank z gadżetem jest dostępny tutaj.

Podsumowanie

Jak za używanie darmowej karty kredytowej i przedstawione warunki gra jest warta zachodu, bo przecież mamy robić zwykłe zakupy, gdzie każdy z nas je robi. Wiadomo – trzeba pilnować, żeby wymagana kwota była odpowiednia, ale mamy na to aż 3 miesiące. Nie ma wymogu korzystania z karty po otrzymaniu nagrody, więc dalej robisz z nią co chcesz. Żeby uniknąć jakichś przypadkowych opłat z dodatkowe funkcje karty najlepiej po zalogowaniu online od razu wyłączyć usługi typu CitiPhone.

Co ważne jeżeli dobrze się postarasz to może i po miesiącu odbierzesz DARMOWY telefon lub tablet.

Uwaga! Pamiętaj, że jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty musisz wypełnić formularz na specjalnie przygotowanej stronie:

 

>>> Załóż kartę kredytową Simplicity z prezentem od Citibank <<<

Przeczytaj inne:
Dlaczego jakość obsługi klienta jest aż tak ważna

Dzisiaj przedstawię temat, który dotyczy sprzedaży, albo raczej jej jakości. Być może należysz do osób, które nie lubią sprzedawać, a może należysz do tych co mają to we krwi. Niezależnie od tego temat ten jest bardzo ważny, ponieważ to właśnie jakość obsługi klienta, jakość Twojej sprzedaży powinna wyróżniać Cię na...

Zamknij