Polub i udostępnij:

100zł za darmowe kontoWiele osób nadal nie wierzy w to, że zarabianie na bankach jest możliwe, a do tego że jest aż tak proste. W dzisiejszym artykule pokaże jak można odebrać 100 zł za darmowe konto, a dla chętnych na samym końcu przedstawię propozycję dającą możliwość zarobienia jeszcze więcej.

W temacie zarabiania w programach partnerskich mam już pewne doświadczenie i chciałbym podzielić się z Tobą niepowtarzalna okazją na 100 zł praktycznie za nic.

Nie często się zdarza żeby ktoś rozdawał od tak 100 zł, a tym razem możemy podziękować BZ WBK. Wystarczy założyć darmowe konto Godne Polecenia i odebrać stówę.

To nie wszystko oprócz 100 zł za założenie darmowego konta w WBK, dostajemy oprocentowanie w wysokości 4%.

Zapytasz pewnie gdzie jest haczyk?

W zasadzie są 2 haczyki:

  1. Musisz być nowym klientem banku
  2. Korzystając z bezpłatnej karty do konta musisz wykonać 5 zupełnie dowolnych transakcji

Trudne? Zgodzisz się zapewne, że bardzo proste (no chyba, że jesteś już klientem banku)

Czytaj dalej i zobacz jak w 4 krokach odebrać darmowe 100 zł

darmowe konto plus 100 zł4 kroki do 100 zł

Wykonanie 5 transakcji kartą jest banalnie proste, zwłaszcza że płacić kartą za zakupy możesz praktycznie wszędzie – nawet za zakupy internetowe.

Co więc trzeba zrobić, żeby otrzymać taki bonus?

Krok 1 – darmowa rejestracja w promocji Konto Godne Polecenia z premią

Możesz to zrobić na specjalnie przygotowanej stronie: Konto Godne Polecenia z premią (https://system21wieku.pl/100zlZaDarmo)

Krok 2 – Złóż wniosek o Konto Godne Polecenia z premią

Przy składaniu wniosku pamiętaj żeby wybrać kartę do konta. Karta jest darmowa, a poza tym jest ona potrzebna do spełnienia warunku – 5 płatności kartą.

 Uwaga!

Wniosek o założenie darmowego konta z premią w BZ WBK musisz złożyć najpóźniej do 16 lutego 2016.

Koniecznie zrób skan lub zdjęcie (np. telefonem) dowodu osobistego i dołącz do wniosku.

Zgodnie z regulaminem promocji żeby odebrać 100 zł i mieć pewność, że konto i karta są darmowe musisz przy składaniu wniosku:

– wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych,

– zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych,

– podać swój numer telefonu

– zwolnić bank z tajemnicy bankowej (tylko po to aby poinformować organizatora że należy się nam 100zł)

Krok 3 – Podpisz umowę o Konto

Masz do wyboru podpisanie umowy kurierem lub tzw. przelew weryfikacyjny – jeżeli masz już jakieś konto to jest to zdecydowanie prostsza, szybsza i wygodniejsza opcja. Przy przelewie musisz tylko pamiętać, że podane dane we wniosku o Konto Godne Polecenia z premią muszą się zgadzać z danymi konta, z którego wykonujesz przelew. Jeżeli konto nie należy do Ciebie, albo są tam inne dane to brak zgodności danych uniemożliwi założenie konta. Dlatego przelew musisz wykonać z własnego konta.

Krok 4 – Wykonaj 5 transakcji kartą

Zaraz po otrzymaniu karty, najpóźniej do 15 marca 2016, wykonaj 5 dowolnych transakcji. Nie istotna jest kwota na jaką wykonasz te transakcje, ważne by było ich 5. Możesz na przykład kupić 5 paczek zapałek za każdą płacąc osobno.

Transakcje mogą być wykonane w sklepie jak i w internecie przy użyciu kodu CCV. Akceptowane będą również płatności BLIK.

No chyba prościej już się nie da 🙂

Odbierz 100 zł!

Do 11 kwietnia 2016 otrzymasz e-mail z informacją o przyznaniu bonusu. Następnie, do 20 kwietnia 2016 uzupełniasz dane do przelewu na podanej w mailu stronie i odbierasz swoje 100 zł bonusu. A najpóźniej do 30 kwietnia 2016 otrzymasz przelew na Twoje darmowe konto w BZ WBK.

 >> Przejdź tutaj na stronę promocji i odbierz swoje 100 zł <<

 

Konto Godne Polecenia to:

0 zł

  • opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni
  • za sprawdzanie dostępnych środków na koncie w bankomatach
  • za prowadzenie konta
  • za zlecenia stałe
  • za polecenia zapłaty
  • za przelewy internetowe w systemie Elixir przy korzystaniu z usług bankowości elektronicznej BZWBK24
  • za wyciągi i smsKody przy korzystaniu z usług bankowości elektronicznej BZWBK24

Aby skorzystać z promocji cenowej dotyczącej kart MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni, we wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych).

Podsumowanie

Darmowe 100 zł od BZ WBK za założenie darmowego konta – Konto Godne Polecenia z premią – to jeden z najprostszych jaki widziałem sposób na bonusowe 100 zł. Tak jak obiecałem – jeżeli chcesz więcej zarobić na bankach i bankowych promocjach wystarczy zerknąć TUTAJ.

Promocyjne warunki promocji, obowiązywać będą, aż do 30.06.2017 roku, a to oznacza, że nie dość że w tym okresie nie zapłacisz nic za utrzymanie konta i karty, to dodatkowo zarobisz na atrakcyjnym oprocentowaniu konta.

 

 >> ODBIERZ TERAZ SWOJE 100 ZŁ <<