Polub i udostępnij:

100zł za darmowe kontoWiele osób nadal nie wierzy w to, że zarabianie na bankach jest możliwe, a do tego że jest aż tak proste. W dzisiejszym artykule pokaże jak można odebrać 100 zł za darmowe konto, a dla chętnych na samym końcu przedstawię propozycję dającą możliwość zarobienia jeszcze więcej.

W temacie zarabiania w programach partnerskich mam już pewne doświadczenie i chciałbym podzielić się z Tobą niepowtarzalna okazją na 100 zł praktycznie za nic.

Nie często się zdarza żeby ktoś rozdawał od tak 100 zł, a tym razem możemy podziękować BZ WBK. Wystarczy założyć darmowe konto Godne Polecenia i odebrać stówę.

To nie wszystko oprócz 100 zł za założenie darmowego konta w WBK, dostajemy oprocentowanie w wysokości 4%.

Zapytasz pewnie gdzie jest haczyk?

W zasadzie są 2 haczyki:

  1. Musisz być nowym klientem banku
  2. Korzystając z bezpłatnej karty do konta musisz wykonać 5 zupełnie dowolnych transakcji

Trudne? Zgodzisz się zapewne, że bardzo proste (no chyba, że jesteś już klientem banku)

Czytaj dalej i zobacz jak w 4 krokach odebrać darmowe 100 zł

darmowe konto plus 100 zł4 kroki do 100 zł

Wykonanie 5 transakcji kartą jest banalnie proste, zwłaszcza że płacić kartą za zakupy możesz praktycznie wszędzie – nawet za zakupy internetowe.

Co więc trzeba zrobić, żeby otrzymać taki bonus?

Krok 1 – darmowa rejestracja w promocji Konto Godne Polecenia z premią

Możesz to zrobić na specjalnie przygotowanej stronie: Konto Godne Polecenia z premią (https://system21wieku.pl/100zlZaDarmo)

Krok 2 – Złóż wniosek o Konto Godne Polecenia z premią

Przy składaniu wniosku pamiętaj żeby wybrać kartę do konta. Karta jest darmowa, a poza tym jest ona potrzebna do spełnienia warunku – 5 płatności kartą.

 Uwaga!

Wniosek o założenie darmowego konta z premią w BZ WBK musisz złożyć najpóźniej do 16 lutego 2016.

Koniecznie zrób skan lub zdjęcie (np. telefonem) dowodu osobistego i dołącz do wniosku.

Zgodnie z regulaminem promocji żeby odebrać 100 zł i mieć pewność, że konto i karta są darmowe musisz przy składaniu wniosku:

– wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych,

– zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych,

– podać swój numer telefonu

– zwolnić bank z tajemnicy bankowej (tylko po to aby poinformować organizatora że należy się nam 100zł)

Krok 3 – Podpisz umowę o Konto

Masz do wyboru podpisanie umowy kurierem lub tzw. przelew weryfikacyjny – jeżeli masz już jakieś konto to jest to zdecydowanie prostsza, szybsza i wygodniejsza opcja. Przy przelewie musisz tylko pamiętać, że podane dane we wniosku o Konto Godne Polecenia z premią muszą się zgadzać z danymi konta, z którego wykonujesz przelew. Jeżeli konto nie należy do Ciebie, albo są tam inne dane to brak zgodności danych uniemożliwi założenie konta. Dlatego przelew musisz wykonać z własnego konta.

Krok 4 – Wykonaj 5 transakcji kartą

Zaraz po otrzymaniu karty, najpóźniej do 15 marca 2016, wykonaj 5 dowolnych transakcji. Nie istotna jest kwota na jaką wykonasz te transakcje, ważne by było ich 5. Możesz na przykład kupić 5 paczek zapałek za każdą płacąc osobno.

Transakcje mogą być wykonane w sklepie jak i w internecie przy użyciu kodu CCV. Akceptowane będą również płatności BLIK.

No chyba prościej już się nie da 🙂

Odbierz 100 zł!

Do 11 kwietnia 2016 otrzymasz e-mail z informacją o przyznaniu bonusu. Następnie, do 20 kwietnia 2016 uzupełniasz dane do przelewu na podanej w mailu stronie i odbierasz swoje 100 zł bonusu. A najpóźniej do 30 kwietnia 2016 otrzymasz przelew na Twoje darmowe konto w BZ WBK.

 >> Przejdź tutaj na stronę promocji i odbierz swoje 100 zł <<

 

Konto Godne Polecenia to:

0 zł

  • opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni
  • za sprawdzanie dostępnych środków na koncie w bankomatach
  • za prowadzenie konta
  • za zlecenia stałe
  • za polecenia zapłaty
  • za przelewy internetowe w systemie Elixir przy korzystaniu z usług bankowości elektronicznej BZWBK24
  • za wyciągi i smsKody przy korzystaniu z usług bankowości elektronicznej BZWBK24

Aby skorzystać z promocji cenowej dotyczącej kart MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni, we wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną (nie można złożyć sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych).

Podsumowanie

Darmowe 100 zł od BZ WBK za założenie darmowego konta – Konto Godne Polecenia z premią – to jeden z najprostszych jaki widziałem sposób na bonusowe 100 zł. Tak jak obiecałem – jeżeli chcesz więcej zarobić na bankach i bankowych promocjach wystarczy zerknąć TUTAJ.

Promocyjne warunki promocji, obowiązywać będą, aż do 30.06.2017 roku, a to oznacza, że nie dość że w tym okresie nie zapłacisz nic za utrzymanie konta i karty, to dodatkowo zarobisz na atrakcyjnym oprocentowaniu konta.

 

 >> ODBIERZ TERAZ SWOJE 100 ZŁ <<

Przeczytaj inne:
Skuteczna prezentacja biznesu – część 1

Kluczem do sukcesu praktycznie w każdej branży jest skuteczna prezentacja biznesu czy też oferty. Jest kilka bardzo ważnych elementów, na które należy zwrócić uwagę, żeby nasz rozmówca nie zasnął po dwóch minutach. Nikt nie lubi słowa NIE dlatego żeby nie urazić nikogo często stosujemy zdanie: TO JA SIĘ MUSZĘ ZASTANOWIĆ!...

Zamknij