Polub i udostępnij:

Największy lider i nauczyciel naszych czasów już niebawem, bo 20-22.03.2015 po raz pierwszy przyjedzie do Polski.

Takie giganty światowej gospodarki jak Shanghai i Tokyo czekały na niego odpowiednio 10 i 6 lat.

Anthony Robbins BiletyKilka dni temu dodałem informację o największym wydarzeniu ostatnich lat jakim jest seminarium z nietuzinkowym człowiekiem, który pracował z największymi tego świata. Głowy państw, wybitni sportowcy i aktorzy, którym pomagał osiągnąć najwyższe poziomy świadczą o wysokim stopniu jego skuteczności. Bill Clinton, Andre Agassi, Serena Williams i Hugh Jackman są żywym przykładem prawdziwości tych słów.

Już dzisiaj możesz zarezerwować sobie miejsce na to niecodzienne wydarzenie, jakim jest The Way Ahead – droga naprzód.

Anthony Robbins – bilety na jego seminaria nie są tanie, a rozchodzą się z prędkością błyskawicy!

Zastanawiasz się zapewne czy warto?

Poznaj zatem człowieka, którego celem jest pomagać innym w tym jak osiągnąć sukces.

Oprah Winfrey będąc na jego seminarium, publicznie oświadczyła, że uczestnictwo w tym wydarzeniu było jednym z najbardziej niesamowitych przeżyć w jej życiu. Twierdzi, że tam nie chodziło tylko o pozytywne myślenie, motywację czy wysoką energię, jak sądzi większość ludzi. Tam chodziło o coś zupełnie innego. Chodziło o PRZEŁOM.

 

Kim jest Anthony Robbins?

Niektórym postaci Tony Robbinsa przedstawiać nie trzeba. Dlatego jeżeli jesteś już zdecydowany, to po prostu wykonaj krok naprzód i zarezerwuj miejsce na spotkanie z niesamowitym człowiekiem już teraz!

Kilka szczegółów na temat Anthony Robbinsa:

Anthony Robbins określany jest mianem mówcy motywacyjnego. On sam jednak mawia, że: „Motywacja może przynosić krótkotrwałe rezultaty. To na czym nam zależy to długotrwały efekt.” Jest autorem międzynarodowych bestsellerów, mający na koncie pięć książek wydanych w 14 językach. Jest on również twórcą będącego numerem jeden systemu osobistego i zawodowego rozwoju wszechczasów, „Personal Power”, którego nagranie sprzedało się na całym świecie w liczbie ponad 40 milionów egzemplarzy.

Tony Robbins to jeden z najbardziej pożądanych mówców na świecie. W jego seminariach na żywo, wystąpieniach publicznych lub też programach szkoleniowych wzięło udział więcej niż cztery miliony uczestników z ponad 100 krajów.

Uważany za lidera nr 1 na świecie od ponad 20 lat. Jako odnoszący sukcesy przedsiębiorca Robbins pełni funkcję prezesa siedmiu prywatnych spółek w różnych branżach, takich jak: przemysł hotelowo-gastronomiczny, edukacja, produkcja filmowo-telewizyjna, usługi biznesowe oraz nutraceutyki.

Prywatnie Tony jest oddanym ojcem czwórki dzieci oraz kochającym mężem swojej żony Sage „Bonnie Pearl” Robbins.

REZERWUJĘ

8 powodów dlaczego warto spotkać się z Tony Robbinsem na żywo:

  1. Pracował z ponad 3 milionami ludzi z ponad 100 różnych krajów – m.in. takimi jak: Bill Clinton, Andre Agassi, Donna Karan, Hugh Jackman i Serena Williams, Pitbull
  2. Twórca najlepiej sprzedającego się systemu rozwoju zawodowego i osobistego naszych czasów
  3. Jeden z 50 najlepszych intelektualistów biznesu na świecie według Accenture
  4. Jeden z 200 najlepszych guru biznesu według Harvard Business Press
  5. Jeden z 6 najlepszych liderów biznesu na świecie według American Express
  6. Jedna ze 100 najbardziej znanych gwiazd według Forbes
  7. Autor bestsellerowych książek `Nasza moc bez granic` (Unlimited Power), `Obudź w sobie olbrzyma` (Awaken the Giant Within) i `Giant Steps` (Olbrzymie kroki)
  8. Można o nim przeczytać lub obejrzeć go w Time, Newsweek, Fortune, Forbes, Life, GQ, Vanity Fair, Business Week, Success Magazine, CBS News, NBC News, ABC’s Prime Time Live, Fox News, CNN i wiele innych

Ważna informacja

Seminaria Tony’ego cieszą się tak dużym powodzeniem, ponieważ są bardzo skuteczne zarówno w sferze biznesowej jak i osobistej. Setki tysięcy ludzi rocznie dokonują TRANSFORMACJI SWOJEGO ŻYCIA i ZMIENIAJĄ je na LEPSZE. Ale nie musisz nam wierzyć. Mamy dla ciebie coś, co udowodni, że nasze słowa są prawdziwe.

Zastanawiałeś się kiedyś, co łączy głowy państw, wybitnych sportowców i aktorów? Wszyscy oni, podczas życiowych zawirowań, zwrócili się do Tony’ego Robbinsa, by pomógł im przejść do następnego etapu. Hugh Jackman, Serena Williams, Bill Clinton, Pitbull, Andre Agassi, zwrócili się do niego, by pomógł im przekuć wizje i marzenia w rzeczywistość.

Anthony Robbins Bilety – REZERWUJĘ

Aktualizacja

Wiem, że ta informacja Tony Robbinsa nie dotyczy, ale jest równie ważna, ponieważ do Polski przylatuje równie niesamowita postać, czyli Nick Vujicic. Bilety na spotkanie z Nickiem będą do nabycia już niedługo. Informacje na ten temat tutaj.