mxrevshareDla niektórych dużo, dla innych mało. Biorąc jednak pod uwagę programy tego typu i do tego porównując z dowolnymi buxami czy GPT to MxRevshare jest absolutnym ewenementem. Jak dla mnie dzięki ogromnym zmianom, które zaszły ostatnio przebija możliwościami zarobku nawet takiego giganta jak TrafficMonsoon.

Zobacz jak zarabiać 15$ miesięcznie z MxRevshare.

Jak zaczynałem przygodę z zarabianiem przez internet bardzo popularne były programy GPT, GPTR, GPTC (ang. Get Paid To / Read/ Click – czyli zarabianie za czytanie, klikanie). Programy te z biegiem czasu zyskiwały na popularności, ale zarobki były tam bardzo skromne. Za czytanie, klikanie, oglądanie reklam dostawało się od 0,001 – 0,01 $, gdzie minimum wynosiło 2-10$. Czyli uzbieranie do wypłaty trwało jakieś 2-3 miesiące. Rejestrując się do programów, które funkcjonują na rynku od dawana jak Neobux czy Clicksense, można było zarabiać nieco więcej i szybciej, gdzie zarabiamy jakieś 2-3$ w miesiąc. Ale nadal jest to zdecydowanie mniej niż w MxRevshare, w którym można bez problemu zarobić 15$ w miesiąc. Oczywiście mam tutaj na myśli zarobek:

  • bez inwestycji
  • bez poleconych

3 Proste kroki na start zarabiania w MxRevshare

Oglądanie reklam to cecha wspólna wszystkich programów, które wymieniłem powyżej. Jest to proste, wręcz banalne, każdy może to robić. Nie potrzeba do tego specjalistycznej wiedzy, nawet jeżeli nie znasz angielskiego, program został przetłumaczony na język polski. Krok 1 Darmowa rejestracja w programie MxRevshare – klik tutaj Do rejestracji potrzebujesz adres mailowy na gmail.com – niezawodna skrzynka mailowa bez reklam, która jest zalecana ze względu na to, że na inne maile nie docierały linki aktywacyjne. Na gmail.com nie ma tego problemu. Druga rzecz to jeżeli jeszcze nie posiadasz koniecznie załóż darmowe konto w procesorze płatniczym Payza.com (przyda Ci się również do innych programów) Krok 2 Po rejestracji zaloguj się na swoje konto i przejdź kliknij zielony przycisk z napisem „Oglądaj reklamy” (ang. Start Surfing). Na następnej stronie kliknij w czarny przycisk pod banerami „Go To Millionaire Ads” mxrevshare panel główny Krok 3 Musisz obejrzeć 100 reklam. Każda warta jest 0,005$, czyli jak widać dziennie możesz uzyskać 0,50$, co w skali miesiąca daje 15$. Przy oglądaniu reklam musisz zwrócić uwagę na tzw. captcha code, system sprawdza czy nie oszukujesz i na pewno jesteś człowiekiem. Jak to działa? – zobacz poniżej: mxrevshare captcha code Po kliknięciu i przeciągnięciu prawidłowego obrazka pojawia się pasek, który odlicza 20 sekund (reklamy nie są długie, więc pracy wiele przy tym nie ma). To w zasadzie tyle jeżeli chodzi o kwestie zarabiania na klikaniu. Dodatkowe możliwości zarabiania w MxRevshare Oprócz samego klikania w programie mamy jeszcze kilka możliwości „pomnażania” pieniędzy. Jak wiadomo MxRevshare jest programem typu Revenue Share, czyli dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami. Możesz więc wykupić tak zwane adpacki i zarabiać dodatkowe 110% od wartości wykupionego adpacka. Do wyboru masz 3 wartości paczek:

  • za 5$ -> daje 5,5$
  • za 25$ -> daje 27,5$
  • za 50$ -> daje 55$

Czas zwrotu z inwestycji wynosi 44 dni, czyli całkiem fajny zarobek (o wiele większy niż na lokacie), a dodatkowo w zamian za zakupioną paczkę możesz reklamować inne swoje programy. mxrevshare adpacks Praktyczny przykład: Jeżeli wiesz, że z samego oglądania reklam zarabiasz 0,5$ dziennie to znaczy, że 5$ (adpack o wartości 5$) zbierasz w ciągu 10 dni. A skoro zarabiasz z adpacka 110% to może warto zainwestować i zwiększy zarobek o to dodatkowe 10% wartości. Ten przykład pokazuje tylko, że można tutaj zacząć zupełnie od zera i wypracować całkiem niezłe pieniądze bez inwestowania i bez poleconych. Pamięta też, że nikt nie daje gwarancji zysków i wypłacalności z programów typu Revenue Share, więc musisz liczyć się z ryzykiem. Póki program się rozwija i jest wypłacalny jest szansa sporego zarobku. Ostateczna decyzja i tak należy do Ciebie. Darmowi poleceni Rejestrując się teraz możesz otrzymać zupełnie darmowych poleconych do MxRevshare. Jak to działa? W programie został uruchomiony tak zwany Randomizer. Jest to skrypt który przypisuje nowo rejestrujące się osoby do losowego sponsora. Dokładniej to znaczy, że osoby rejestrujące się bez linku referencyjnego wcześniej wchodziło bezpośrednio pod admina programu. Obecnie zostało to zmienione, dlatego im bardziej będzie rozreklamowany czysty link do MxRevshare tym, większa szansa na darmowych poleconych. Funkcja ta jest aktywna około tygodnia, a mi się już udało takiego darmowego poleconego zyskać. MxRevshare darmowi poleceni

MxRevshare opinia po miesiącu działania

W samym programie jestem już ponad pół roku, ale jakoś nie miałem przekonania i raczej obserwowałem jak się rozwinie. Mimo, że widziałem zarobki innych uczestników to jakoś tego nie czułem. No i niestety mój błąd. To nie chodzi o to czy coś czujesz czy nie, ale jeżeli jest coś tak prostego jak to co Ci pokazałem to głupio z tego nie skorzystać?! Z drugiej jednak strony nie ma się co rzucać na wszystkie startujące dopiero programy, bo większość to faktycznie niewypały. Często padają po kilku miesiącach, albo służą tylko do tego żeby napchać adminowi kieszenie. W przypadku MxRevshare opinia moja jest nieco inna – wynika to z faktu, że admin jest znany w kręgu zarabiających w tego typu programach. Prowadzi on kilka innych systemów do mnożenia pieniędzy wypłacających już od kilku lat. Jest też autorem kilkunastu ebooków i widać, że zna się na rzeczy. Co do samej specyfiki MxRevshare to nie spotkałem programu, który za tak nie wiele płaci tak dużo – no właśnie PŁACI (dowody wypłat możesz sprawdzić w wynikach finansowych) Poza tym tak jak wspomniałem możesz zarabiać jeszcze więcej jeżeli zdecydujesz się zainwestować w adpacki, a oprócz tego nawet jeżeli nie umiesz (nie chcesz) polecać będziesz mógł otrzymać zupełnie darmowych poleconych. Oprócz tego masz też moje wsparcie oraz dostęp do grupy na facebooku.    

s

Zmiany w programie MXRevShare

Ze względu na wiel oszustw, zakładanie kilku kont przez tego samego użytkownika administrator programu wyłączył opcję zarabiania 0,005$ za samo klikanie w reklamy. Oznacza to tyle, że bez wykupienia paczek reklamowych na klikaniu nie zarobimy 15$ miesięcznie.

Nie wiem jak to jest, ale zawsze jak ktoś jest za dobry i chce dać zarobić ludziom więcej, to zawsze znajdą się tacy co w nieuczciwy sposób będą chcieli to wykorzystać. Na czym rzecz jasna tracą uczciwi ludzie.

Na szczęscię dla osób, które kupują pakiety reklamowe doszło ektra wynagrodzenie za osiągnięcie statusu ambasadora. Co to oznacza?

Jeżeli osiągniesz limit 100 paczek o wartości 5$ otrzymujesz codziennie dodatkowe 0,50$ – czyli de facto w skali miesiąca jest to 15$ 🙂

Jeżeli osiągniesz limit 500 paczek o wartości 25$ otrzymujesz codziennie dodatkowe 10$ dziennie – w skali miesiąca daje to dodatkowe 300$ 🙂

Te kwoty otrzymujesz dodatkowo nie wspominając o standardowych naliczeniach z tytułu podziału zysków programu.

Przeczytaj inne:
Money 2 Money – konkurencyjny program partnerski

Jak zarabiać w branży finansowej nie mając doświadczenia, nie kończąc studiów na wydziale bankowości, nie posiadając kwalifikacji, nie prowadząc działalności o profilu finansowym. Takie o to długie i skomplikowane pytanie ostatnio sobie zadałem :) Nie wiem czy się nad tym zastanawiałeś, ale sporo czynności, które wykonujemy praktycznie codziennie jest powiązana...

Zamknij