jak zarabiać na klikaniu reklamSam nie wierzę, że piszę ten artykuł biorąc pod uwagę, że raczej odszedłem od tej formy zarabiania. Zauważyłem jednak, że mimo to wiele osób nadal szuka takich programów dających możliwość zarabiania bez inwestycji poprzez właśnie klikanie i oglądanie reklam.

Program, który pokazuję w nagraniu poniżej uważam, że ma spory potencjał do tego żebyś dobrze mógł na nim zarobić, ponieważ jest tam na prawdę dużo reklam i co ważne całkiem wysokiej wartości.

Standard stanowią reklamy o wartości 0,005$ i 0,01$. Jest ich kilkanaście każdego dnia dzięki czemu widać jak w szybkim tempie rosną pieniądze na koncie programu. Są tam zarówno klasyczne linki reklamowe jak i reklamy wideo.

Załóż DARMOWE konto w TrafficHurricane  

Zobacz wideo, które dla Ciebie nagrałem jak zarabiać na darmowym koncie.

Link do rejestracji w programie: http://system21wieku.pl/TrafficHurricane

Załóż darmowe konto w Clixsense: http://system21wieku.pl/Clixsense

Aktualizacja 12.03.2017

Dodałem dzisiaj zrzuty ekranu z sekcji cash link oraz cash tube views żeby pokazać, że nawet na darmowym koncie można sporo zarobić. Klikanie w reklamy może nie jest zbyt ciekawym zajęciem, ale jak zarobisz dzięki temu kilka dolarów to chyba jest korzystne? 🙂

Musisz pamiętać, że nie są to typowe ilości i wartości reklam. Należy też – zwłaszcza na początku – logować się kilka razy dziennie, żeby sprawdzić w jakich porach i godzinach Tobie wyświetla się najwięcej reklam.

Jak dla mnie na tą chwilę Traffic Hurricane daje całkiem spore możliwości zarabiania na klikaniu w reklamy, dlatego warto założyć darmowe konto w programie.

Traffic Hurricane Cashlinks 12-03-2017

Traffic Hurricane CashTube Views 12-03-2017

 

 

 

 

P.S. 1. Jeżeli będziesz mieć jakieś trudności z założeniem konta to napisz do mnie postaram się pomóc.

P.S. 2. Zobacz też koniecznie materiał: Jak Pozyskałem 126 Poleconych W 2 Dni

Przeczytaj inne:
Jak dostać ZA DARMO telefon Samsung J1 lub tablet Lenovo Tab 2 A7-30 w promocji karty kredytowej CitiBank

Telefon lub tablet w prezencie od Citibanku za założenie darmowej karty kredytowej. Brzmi całkiem fajnie, ale jak jest na prawdę? Jest to kolejna edycja promocji "karta z gadżetem" od Citi Handlowy. Wcześniej warunkiem do otrzymania prezentu było założenie karty kredytowej Wordl MasterCard, której koszt miesięczny wynosił 18 zł. Opłaty można...

Zamknij