MX World – trudno szukać obecnie bardziej dynamicznie rozwijanego programu typu Revshare. Po upadku z hukiem Traffic Monsoon program James Lee Valentine zyskał ogromny wzrost kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

 

Rozwój MXRevshare

W ciągu zaledwie kilku miesięcy z zaledwie 20 000 użytkowników nastąpił gigantyczny wzrost i na dzień pisania artykułu wygląda to tak:

MX World użytkownicy

70204 – całkowita ilość użytkowników

6734 – użytkownicy online (na stronie)

284 – zarejestrowanych dzisiaj

Oznacza to, że do programu z dnia na dzień rejestruje się coraz więcej osób, więc jest to potencjał żeby dotrzeć ze swoją reklamą do ogromnej grupy użytkowników programu no i druga sprawa zarobić na tym 🙂

Jakiś czas temu pisałem jak można zarabiać w MXRevshare minimum 15$ miesięcznie na darmowym koncie. Niestety wiele osób próbowało to w nieuczciwy sposób wykorzystać i admin wyłączył tą opcję. Na szczęście dla osób, które działają uczciwie wiele możliwości zostało zmieniło się również na plus. Więcej poczytaj w poprzednim artykule (a raczej w aktualizacji).

Zmiana MXRevshare w MX World

Właściciel programu James Lee Valentine ma swoim portfolio jeszcze 9 innych programów, które wypłacają nieprzerwanie od 6 lat. Dla mnie jak i wielu osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem działalności w tym programie jest to bardzo ważna informacja.

Jak wiadomo programy typu revshare z jednej strony cieszą się ogromną popularnością – mamy ich wysyp jak grzyby po deszczu – a z drugiej strony są dosyć ryzykowane i przez wielu negowane właśnie z tego powodu. Podobnie jak TM nikt nie jest w stanie zagwarantować jak długo dany program będzie funkcjonował i przede wszystkim płacił.

W przypadku programów z serii MX World również nie mamy pewności, ale informacja o tak długim stażu i całkiem dobrej reputacji admina moje zaufanie wzrosło.

Zobacz moją natychmiastową wypłatę z MX World

Ponieważ bardzo rzadko (praktycznie wcale) nagrywam jakieś wideo – tym razem postanowiłem to zrobić, żeby pokazać Ci przede wszystkim jak działa wypłacanie pieniędzy w programie. Na pewno nie ma się czym chwalić, bo wypłata jest niewielka, ale chciałem Ci też pokazać, że program funkcjonuje całkiem sprawnie i screeny, które możesz zobaczyć na stronie z wynikami finansowymi faktycznie są moje 🙂

Łącznie z MX World wypłaciłem 795,34$ = ok. 2942,76 zł (na dzień pisania artykułu już po odliczeniu prowizji dla Payza)

Chodzi też o to, żebyś się zmotywował, że faktycznie zaczynając od bardzo nie wielkich pieniędzy (zobacz pierwsze moje wypłaty z tego programu) można całkiem systematyczną „pracą” dojść do coraz większych wypłat.

Mając też świadomość, że nie będzie trwało to wiecznie (jak to w programach tego typu) myślę, że jeszcze trochę program popłaci, więc jeżeli cały czas się przyglądasz i zastanawiasz nad tym czy warto wykupić adpacki to jest to prawdopodobnie najlepszy moment.

Dlaczego?

Strona MXRevshare została przeniesiona na nową domenę MX.world i ma całkowicie zmieniony wygląd i możliwości.

Jak widać admin techniczny Janus Nowak intensywnie pracował, żeby wyglądało to tak jak teraz. Jakiś czas temu zostały zakupione również całkowicie nowe serwery, co zresztą zostało spowodowane bardzo dużym przyrostem użytkowników i obecnie strona działa o wiele lepiej, szybciej, sprawniej.

Dodano możliwość kupowania adpacków w walutach Euro oraz Bitcoin – no i oczywiście USD.

MX World – dalszy rozwój

Jest tak wiele zmian i usprawnień, których jeszcze nie zdążyłem poznać, więc dopiszę je pewnie później. Jeżeli jesteś już w programie napisz proszę jakie jeszcze ciekawe zmiany zauważyłeś.

Jeżeli jeszcze nie jesteś i nadal się zastanawiasz mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Ci podjąć decyzję.

 

Przeczytaj inne:
Jak dostać ZA DARMO telefon Samsung J1 lub tablet Lenovo Tab 2 A7-30 w promocji karty kredytowej CitiBank

Telefon lub tablet w prezencie od Citibanku za założenie darmowej karty kredytowej. Brzmi całkiem fajnie, ale jak jest na prawdę? Jest to kolejna edycja promocji "karta z gadżetem" od Citi Handlowy. Wcześniej warunkiem do otrzymania prezentu było założenie karty kredytowej Wordl MasterCard, której koszt miesięczny wynosił 18 zł. Opłaty można...

Zamknij