100 zł za darmowe konto bankowe inteligoJakiś czas temu pisałem o możliwości zarobienia dodatkowych 100 zł za założenie darmowe konta bankowego i wykonanie bardzo prostych zadań. Wiele osób z tej promocji skorzystało, niestety trwała ona bardzo krótko i nie wszyscy zdążyli.

Dlatego dzisiaj mam świetną wiadomość. Ponieważ właśnie ruszyła bliźniacza oferta dzięki której możesz zarobić 100 zł za darmowe konto bankowe Inteligo.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej i zobaczyć jak i Ty możesz zgarnąć dodatkowe 100 zł w prosty sposób czytaj dalej ten artykuł.

Standardowo zaczynam od haczyków?

W zasadzie są 2 haczyki:

  1. Musisz być nowym klientem banku
  2. Korzystając z bezpłatnej karty do konta musisz wykonać płatności kartą na kwotę minimum 200 zł w ciągu 30 dni zupełnie dowolnych transakcji oraz co najmniej jednej płatności na kwotę minimum 10 zł poprzez aplikację IKO

Trudne? Zgodzisz się zapewne, że bardzo proste (no chyba, że jesteś już klientem banku).

Czyli sumaryczna kwota płatności kartą ma wynosić minimum 200 zł (płatności kartą może być kilka, a może być tylko jedna). Jak chodzi o płatności IKO to tutaj sprawa jest również jasna. Wystarczy jedna płatność na kwotę minimum 10 zł.

Czytaj dalej i zobacz jak w 3 krokach odebrać darmowe 100 zł

darmowe konto plus 100 zł3 kroki do 100 zł

Wykonanie transakcji kartą i aplikacją IKO jest banalnie proste, zwłaszcza że płacić kartą za zakupy możesz praktycznie wszędzie – nawet za zakupy internetowe.

Co więc trzeba zrobić, żeby otrzymać taki bonus?

Krok 1 – Złóż wniosek o Darmowe Konto Inteligo

Przy składaniu wniosku pamiętaj żeby wybrać kartę do konta. Karta jest darmowa, gdy wykonasz płatności kartą na 100 zł miesięcznie, a poza tym jest ona potrzebna do spełnienia warunku do otrzymania bonusu 100 zł.

 Uwaga!

Wniosek o założenie darmowego konta Inteligo musisz złożyć najpóźniej do 13 sierpnia 2016.

Zgodnie z regulaminem promocji żeby odebrać 100 zł przy składaniu wniosku musisz:

– zgodzić się na otrzymywanie informacji handlowych,

zaznaczyć oświadczenie, że zapoznałeś się z Regulaminem i akceptujesz jego warunki

– w polu Kod promocyjny wpisać: 727926273

darmowe konto inteligo wniosek

Krok 3 – Podpisz umowę o Konto

Masz do wyboru podpisanie umowy kurierem lub tzw. przelew weryfikacyjny – jeżeli masz już jakieś konto to jest to zdecydowanie prostsza, szybsza i wygodniejsza opcja. Przy przelewie musisz tylko pamiętać, że podane dane we wniosku o Konto Inteligo muszą się zgadzać z danymi konta, z którego wykonujesz przelew. Jeżeli konto nie należy do Ciebie, albo są tam inne dane to brak zgodności danych uniemożliwi założenie konta. Dlatego przelew musisz wykonać z własnego konta.

Krok 3 – Wykonaj transakcje kartą i aplikacją IKO

Zaraz po otrzymaniu karty wykonaj dowolne transakcje kartą na łączną kwotę 200 zł (oczywiście może być więcej) w ciągu 30 dni oraz płatność za pośrednictwem aplikacji IKO za minimum 10 zł również w ciągu 30 dni.

Transakcje mogą być wykonane w sklepie jak i w internecie przy użyciu kodu CCV.

Odbierz 100 zł!

Bank daje sobie 50 dni roboczych na sprawdzenie czy warunki do otrzymania bonusu zostały spełnione. Wypłata należnej nagrody zostanie przekazana na Twoje konto w ciągu kolejnych 44 dni od daty sprawdzenia spełniania warunków. Wiadomo, że są to maksymalne terminy, ale z doświadczenia z poprzednich edycji tego programu wiem, że przyznanie 100 zł następuję zdecydowanie wcześniej.

 >> Przejdź tutaj na stronę promocji i odbierz swoje 100 zł <<

 

Konto Inteligo to:

konto Inteligo

 

Podsumowanie

Darmowe 100 zł od Inteligo za założenie darmowego konta to jeden z najprostszych jaki widziałem sposób na bonusowe 100 zł. Tak jak obiecałem – jeżeli chcesz więcej zarobić na bankach i bankowych promocjach wystarczy zerknąć TUTAJ.

Promocyjne warunki promocji, obowiązywać będą, aż do 13.08.2016 roku, a to oznacza, że nie dość że w tym okresie nie zapłacisz nic za utrzymanie konta i karty, to dodatkowo zarobisz na atrakcyjnym oprocentowaniu konta.

 >> ODBIERZ TERAZ SWOJE 100 ZŁ <<

Przeczytaj inne:
Polisa inwestycyjna

Poduszka inwestycyjna czy pułapka inwestycyjna Ostatnimi czasy co raz więcej mówi się o oszczędzaniu mając zwłaszcza na uwadze emerytury, których jak się okazuje, dla niektórych może zabraknąć. Metod oszczędzania jest sporo, ale od dłuższego czasu sporą popularnością cieszy się polisa inwestycyjna (znana też jako polisa ubezpieczeniowa), która ma omijać "podatek...

Zamknij